Robot Cerec – CAD CAM robot Cerec systém

CAD/CAM se systémem Cerec je stomatologický robot, který je považován za revoluci v zubním lékařství 21. století. Pomocí tohoto léty prověřeného přístroje lze na počkání vyrobit bezkovové celokeramické korunky, estetické keramické fasety, inalye, onlaye i celokeramické můstky, který nahradí ztracený/poškozený zub. Celý výrobní proces je řízen pomocí počítače, což eliminuje nedokonalosti reprodukcí a umožňuje pracovat s přesností pod 50µm.

Jak probíhá výroba keramické zubní náhrady?

V první řadě je potřeba obrousit původní zub/y, následně se provádí optický otisk chrupu a skenování poměrů v ústech pomocí 3D kamery. Klasické a ne příliš příjemné otisky reprodukční hmotou už nejsou potřeba. Všechna získaná data zpracuje systém Cerec a lékař na počítači vytvoří ideální náhradu ztraceného zubu

Takto navrženou náhradu vytvoří frézovací stroj z keramického bločku. Výhoda je tedy i v materiálu, jelikož jeho kvalita je od výroby neměnná. Nic se nemusí míchat, nic nemůže vyschnout, tím pádem se minimalizuje lidská chyba. Po vyfrézování se náhrada ještě opracovává, leští, dobarvuje do odstínu okolních zubů a opatřuje glazurou, případně se dále vrství keramika pro ještě vyšší estetiku.

Keramická zubní náhrada je zcela bezkovová, odpadají tak rizika kontaktních alergií na kovy a galvanického dráždění. Největší výhodou pro Vás je přirozený vzhled náhrady, maximální možná přesnost, špičková kvalita, biokompatibilita a trvanlivost. Rovněž jistě oceníte úsporu času, jelikož proces výroby lze zvládnout v jediném dni.

Přivítejte s námi budoucnost již dnes!

cena: od 5 234 Kč

cerec opravy zubu ostrava

CAD CAM robot Cerec

cad cam cerec pred po repredent ostrava

CAD CAM robot Cerec systém